شرکت سیال صنعت کاوان درسال 1400 با تصمیم چند تن از جوانان مستعد و سخت کوش که سالها در زمینه های مختلف کار و فعالیت داشته اند بصورت سهامی خاص تأسیس شده است. این شرکت با اتکا به دانش و تجربه کادر مدیریت و نیروهای با تجربه خود فعالیت گسترده ای را در زمینه فنی مهندسی، بازاریابی و تامین تجهیزات پایپینگ شامل انواع شیرآلات صنعتی، لوله، اتصالات و … آغاز نموده است. به همین منظور، سهولت در تهیه و ارسال سفارشات بهمراه گواهینامه ها و تآییدیه های مورد نیاز و در مجموع فراهم نمودن رفاه حال مشتریان گرامی هدف غائی این مجموعه میباشد. این شرکت محصولاتش را به صورت ویژه تأمین وطراحی نموده و توانسته است در این مدت کوتاه با شرکت های معتبر دیگر در زمینه های مختلف همکاری نماید و در همین راستا مجموعه تلاش نموده تا بهترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن فراهم و در دسترس مشتریان محترم قراردهد.

 

برخی از ویژگی های شرکت عبارت است از :

دارا بودن عاملیت فروش تولیدکنندگان داخلی و خارجی در حوزه های مذکور، توسعه ساخت و اجراء بهینه سازی فرآیندها وارتقاء دانش بر مدار نیازهای مشتری که همگی امکانات شرکت برای دست یافتن به بهترین کیفیت به خدمت گرفته شده است .

 

ماموریت :

شرکت سیال صنعت کاوان با رعایت حقوق مشتریان ضمن بالابردن کیفیت محصولات خود ، برای رسیدن به رشد، سود آوری وهمچنین تأمین اقلام مورد نیاز پروژه های جدید بر اساس نیازهای مشتریان در تلاش میباشد.

امید است در زمینه همکاری با شما بتوانیم این اهداف را حفظ کرده و خواسته های مشتریان گرامی را به بهترین شکل مورد نظر پاسخگو باشیم.

SSK 1